Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brīdina par krāpniekiem-«darbā iekārtotājiem»

Solot darba iespējas Anglijā, krāpnieks no trīs darba meklētājiem izkrāpa 450 latus un pats nozuda. Darba meklētāji palika gan bez naudas, gan darba.

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Ance Rozīte, trešdien Rīgas Latgales iecirknī vērsās trīs vīrieši, kuri pastāstīja, ka viens no viņiem bija ievietojis internetā sludinājumu par darba meklēšanu. Ar viņu sazinājās pagaidām nenoskaidrota persona un izteica piedāvājumu braukt strādāt uz Angliju.

Darba meklētājs sameklēja vēl divus cilvēkus, kuriem bija nepieciešams darbs un 20.martā šie trīs vīrieši ar darba piedāvātāju satikās Centrāltirgus teritorijā. Katrs no darba meklētājiem iedeva uz tikšanos atnākušajam vīrietim naudu, kas kopā bija 450 lati.

Pēc naudas saņemšanas vīrietis aizbildinājās, ka viņam ir steidzamas darīšanas un pēc pāris minūtēm atgriezīsies. Vīrietis aizgājis ar visu naudu un tā arī neatgriezās. Par krāpšanu policijā ir uzsākts kriminālprocess.

Policija iesaka iedzīvotājiem būt uzmanīgākiem un nebūt tik lētticīgiem, kā arī nedot naudu svešām personām nepārliecinoties par viņu identitāti, nenoskaidrojot sīkas nianses par solīto darbu. Policija aicina par šādiem gadījumiem vērsties policijā un ziņot.