Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stāsts par mūsdienu Pelnrušķīti

Izdevniecībā «Kontinents«izdota Džūdas Devero romāns «Lavandas rīts». No angļu valodas tulkojusi Anda Smilga, vāka dizains - Dairis Hofmanis.

Piecu gadu vecumā Džosija zaudē māti. Drīz mājās ienāk pamāte un divas viņas meitas, un Džosija ir nesaprasta, nevienam nevajadzīga, gluži kā pasakā par Pelnrušķīti.

Kādudien Džosijas ceļš aizved uz vientuļās vecās kundzes Edi māju, kur meitene tiek uzņemta ar sirsnību un mīlestību.

Edi kundze, gluži kā sargeņģelis, no sirds iemīl bērnu un rūpējas par biklo un gudro meiteni. Pamazām viņas abas kļūst par draudzenēm un gara radiniecēm. Džoslinai pieaugot, arvien vairāk pārņem sajūta, ka viņa pieder pie citas ģimenes, ne savējās.

Tādēļ Džosijai ir sevišķi sāpīgi uzzināt, ka Edi kundze, aizejot mūžībā, mantojumā atstājusi vairāk jautājumu nekā atbilžu. Un tad Džosija atrod kādu īpašu pavedienu uz pagātnes notikumiem, kuri atklāj viņas dzimtas noslēpumus un pareģo nākotni...

Džūdas Devero kontā ir 38 «New York Times» bestselleri, pārdoti vairāk nekā 60 miljonos eksemplāru. Lasot pikantas mīlestības, dzirkstoša dzīvīguma pilnu, smalki savītu stāstu ar neprognozējamām beigām, laika izjūta pazūd. Slavena un nepārspēta savā žanrā, autore arvien valdzina lasītājus visā pasaulē.

Šis ir jau vienpadsmitais Džūdas Devero romāns Latvijā. Lasiet arī citus šīs autores darbus: «Karaļa sala», «Kaisles naktis» un «Vēlmju akmens».