Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā liela nauda noveda nelaimē ģimeni: miljonu laimētāja sievas stāsts

Iespaidīgā laimesta vinnētāja Rodžera Grifitsa sieva Lara Grifitsa atklājusi, kā milzīgais laimests sagrāvis viņas ģimeni.

<em><strong>Miljona laimētājs paliek ar tukšām kabatām: Tagad aizņemos naudu no vecākiem</strong></em>

Jau ziņots, ka 2005.gadā 42 gadus vecais Rodžers Grifits no rietumu Jorkšīras Lielbritānijā loterijā laimēja 1,8 miljonus sterliņu mārciņu (1,4 miljoni latu), taču astoņu gadu laikā viņš paspēja visu naudu iztērēt, un pašlaik viņa bankas kontā atlikušas vien septiņas sterliņu mārciņas (nedaudz vairāk nekā pieci lati), tāpēc jālūdz palīdzība vecākiem.

Lara stāsta, ka piedevām faktam, ka abi zaudējuši visu naudu, viņa arī atklājusi, ka vīram ir dēka ar citu sievieti, kas pilnībā sagrāvis viņu ilgo laulību.

«Teikšu godīgi - laimēt loterijā nemaz nav tik jauki, kā to citi stāsta. Vairums cilvēku pēc tik liela laimesta galu galā nonāk situācijā, kas ir vēl sliktāka nekā pirms lielās veiksmes,» ar «Daily Mail» pārdzīvotajā dalās Lara, kas tagad garas un nogurdinošas stundas spiesta strādāt skaistumkopšanas salonā, kas agrāk piederēja abiem ar vīru.

«Un visi uz jums skatās greizi, jo šo naudu jūs neesat nopelnījuši. Pašlaik esmu daudz sliktākā situācijā nekā pirms lielā laimesta,» secina Lara.

Kaut arī vīrs apgalvo, ka pie visa vainojama finanšu krīze, sieva uzskata, ka viņš neprasmīgi rīkojies ar lielajām naudas summām. Rezultātā viņai nācies pārdot visus īpašumus, tostarp arī dārgu dizaineru somiņu kolekciju, lai pabarotu bērnus, kas tagad mācās parastā valsts skolā, nevis dārgā privātskolā.

Lara apgalvo, ka vīrs pēc lielā laimesta pamazām ļoti pārvērties un kļuvis par svešinieku.

Viņa stāsta, ka Rodžers agrāk vienmēr runājis par to, ka reiz laimēs loterijā, un iegūto naudu noguldīs pensiju fondā. Bet, kad tas patiešām noticis, viss bijis citādāk. «Protams, tas bija aizraujoši, par to visi sapņo. Taču, atskatoties pagātnē, nākas secināt, ka tieši tad sākās mūsu problēmas. Mēs abi nākam no labām, izglītotām ģimenēm, kas nekad nav bijušas turīgas, un mums nebija ne jausmas, ko darīt ar tik lielu naudu,» stāsta Lara.

Tagad sieviete nožēlo, ka tik viegli šķērdējusi naudu dārgiem ceļojumiem, dārglietām un drēbēm.

«Lielais laimests sagrāva mūsu attiecības.Pirms tam mēs bijām kā komanda, kas dodas vienā virzienā, bet pēc tam mūsu ceļi šķīrās,» ar nožēlu atzīst Lara.