Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas Zemnieku savienību turpinās vadīt Brigmanis

Par Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāju uz turpmākajiem diviem gadiem šodien Jelgavā notiekošajā kongresā tika ievēlēts līdzšinējais partijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Pret Brigmaņa kandidatūru nobalsoja tikai četri kongresa delegāti, bet divi atturējās. Brigmanis vada LZS kopš 2000.gada, pēc ievēlēšanas kongresa delegātiem Brigmanis teica, ka «vara dažiem sakāpj galvā, bet dažiem sit pa galvu», Brigmanis solīja, ka viņu vara neietekmēs nevienā, ne otrā veidā.

«Mēs vienmēr būsim paši par sevi,» solīja LZS līderis. Brigmanis bija vienīgais LZS priekšsēdētāja amata kandidāts, kas tika izvirzīts reģionālajās konferencēs. Savukārt uz priekšsēdētāja pirmā un otrā vietnieka amatu ir izvirzīti četri kandidāti - Uldis Augulis, Andris Rāviņš, Andrejs Spridzāns un Guntis Vilnītis.

LZS kongresā tiks ievēlēti arī 10 valdes locekļi (par diviem no katra reģiona), Centrālās revīzijas komisijas priekšsēdētājs, Centrālā revīzijas komisija četru cilvēku sastāvā un goda tiesas priekšsēdētājs.