Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valters par Bertāniem: Nekādi lielie varoņi viņi nebūs

Bijušais basketbolists un treneris Valdis Valters intervijā laikrakstam «Sestdiena» pastāstījis savas domas par Latvijas basketbolu. 

Uz jautājumu, kas notiek ar Latvijas basketbolu, vai tas iet uz augšu, Valters atbild: «Domāju, ka lēnām, lēnām iet uz leju. Skatos nevis pēc rezultātiem, bet pēc talantiem., kādi parādās basketbolā, un redzu, ka pienesums ir arvien mazāks. Tā arī ir citos sporta veidos. Tā grupa, ko es reiz trenēju – Kambala, Biedriņš – bišķi noturēja basketbola līmeni, lai gan pēc tam sačakarēja, bet tagad vispār nekā nav vietā,» uzsvēris basketbola apskatnieks.

Valters parasti nav klusējis un praktiski uz katru basketbola jautājumu «ģenerālim» ir bijusi atbilde. Tiesa gan, citreiz arī skarba.

Par brāļiem Bertāniem Valters saka sekojoši: «Motivācija viņiem abiem ir, bet kaut kā pietrūkst. Vecākajam talanta pietrūkst. Nekādi lielie varoņi viņi nebūs. Kambala varēja spēlēt NBA, bet Eiropā viņam maksāja vairāk. Ja viņš būtu iegājis NBA, vēl tagad tur spēlētu un lauztu tos jefiņus. NBA vajadzīgs spēcīgs body, kas lauž melnos,» teic Valters.

Jāpiebilst, ka nule iznākusi grāmata par Valdi Valteru «Dumpinieks ar ideāliem».