Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kļūda slimnīcā sagrauj ģimeni: meitene atklāj, kā 12 gadus dzīvojusi ar «nepareizajiem vecākiem»

Medicīnas darbinieku pieļautās kļūdas dažkārt mēdz atstāt zīmogu uz visu atlikušo cilvēka mūžu. Laikraksts «Le Parisien» raksta, kā slimnīcas darbinieku kļūdas dēļ sabrukusi kāda ģimene Francijā, kuru meita pēc dzimšanas slimnīcā tika nejauši samainīta ar kādu citu bērnu.

Manona Serano, kas 1994.gada jūlijā Kannu slimnīcā tika nejauši sajaukta ar citu bērnu, pastāstījusi laikrakstam, ko viņas ģimenei izmaksājusi šī liktenīgā kļūda, un kā vīrietis, kuru viņa uzskatīja par savu tēvu, tika sagrauts, saprotot, ka viņa nav viņa meita.

Tā kā Manonas īstie vecāki ir no Reinjonas salas Indijas okeānā, viņas āda kopš dzimšanas bija tumša, kamēr viņas abiem neīstajiem vecākiem bija gaiša ādas krāsa, un meitenes tēvs uzskatīja, ka sieva viņu piekrāpusi ar kādu citu.

Paternitātes analīzes 2002.gadā apstiprināja viņa bažas, un viņš pameta ģimeni.Taču pēc diviem gadiem atklājās, ka arī Serano kundze nav meitenes māte.

Manona stāsta, ka šī liktenīgā kļūda atstājusi zīmogu uz viņas dzīvi, kuras laikā viņa centusies saprast savu identitāti.

Arī pārējai ģimenei nācies samierināties ar šo kļūdu. Manonas māte, kurai bez viņas bija vēl divi bērni, pārcietusi nervu sabrukumu, depresiju un zaudējusi darbu.

Vēlāk noskaidrojies, ka māte slimnīcā mēģinājusi iebilst, ka tas nav viņas bērns, taču māsiņas esot pārliecinājušas sievieti par pretējo.

Kad DNS rezultāti atklāja kļūdu, policija atrada Manonas īsto ģimeni, taču abas nu jau pieaugušās sievietes nolēma palikt kopā ar ģimenēm, kas viņas bija izaudzinājušas.

Slimnīcas pārstāvji atzīst, ka pieļauta kļūda, taču uzskata, ka mātes pašas vainīgas, ka neziņoja par bērnu samainīšanu.