«SMScredit.lv» atspēlējas no 1:4 un finālā izcīna otro uzvaru

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā otro uzvaru sestdien izcīnīja «SMScredit.lv» komanda, kura Piņķos ar rezultātu 6:4 uzvarēja «Juniors» hokejistus.

Mača laikā «Juniors» komanda bija vadībā ar 4:1, tomēr pretinieki spēja atspēlēties un izraut uzvaru.

Pirmā perioda vidū rezultāts bija 1:1, bet tad Georgs Golovkovs un Elvijs Biezais līdz trešdaļas beigām panāca 3:1. Mača 25. minūtē Biezais guva ceturtos vārtus, bet atlikušajā laikā «SMScredit.lv» guva piecus bezatbildes vārtus.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem atzīmējās Ronalds Cinks, bet vieni vārti Valērija Fiļimonova, Jāņa Brakša, Renāra Undeļa un Sergeja Pečuras rēķinā.

Sērijā līdz trīs uzvarām «SMScredit.lv» ir vadībā ar 2-0. Trešais mačs norisināsies pirmdien.