Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko meitenes noklusē

16 gadu vecumā Taisija Vilkova jau tēlojusi apmēram desmit filmās. Vienu no visspilgtākajām lomām – jaunajā komēdijā «Ko meitenes noklusē».

Taisija dzimusi aktieru ģimenē, filmējas no septiņu gadu vecuma. Paradoksāli, bet tas nav vecāku nopelns. Reiz Taisija kopā ar mammu aizgājusi ciemos un satikusi kastinga direktori. Viņa centusies pierunāt māmiņu: «Atvediet meiteni uz kinomēģinājumiem!» Vecāki ilgi pretojušies, bet Taisija cirtusi kāju pret zemi un kliegusi: «Gribu!» Galu galā tuvinieki padevušies.

Filmas «Ko meitenes noklusē» varone esot tuva Taisijai. Arī vārds viņai tas pats – Tasja. Viņa ir amizanta naiva romantiķe, kas tic mīlestībai no pirmā skatiena un gaida savu princi. Starp citu, filmā Tasja viņu arī sagaida.

«Es arī ticu lielai mīlestībai. Tomēr nedomāju, ka mīlēt lemts tikai vienreiz. Man šķiet, ka var iemīlēties, mīla var zust, var atkal iemīlēt citu... Esmu iztēlojusies ideālu vīrieti – gudru, apveltītu ar humora izjūtu un, protams, skaistu. Varbūt ar gadiem kas mainīsies, bet tagad es vēlētos, lai man blakus būtu skaists jauneklis,» teikusi Taisija.

«Mans sapnis ir loma klasikas romāna ekranizācijā. Varbūt Tolstoja, varbūt Turgeņeva, Kuprina, Buņina... Šogad iestāšos teātra augstskolā, pēc tam, cerams, mani pieņems trupā. Ļoti gribas kāpt uz skatuves! Teātris atšķiras no kino, uz skatuves aktiera talants atraisās pavisam citādi.»

Romantiskā komēdija «Ko meitenes noklusē» tiks demonstrēta Latvijā kinoteātros jau no 22. marta.