Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kozlovskim nav bažu par drošību 9.maija pasākumos

Pašlaik nav ziņu, kas radītu bažas par drošību gaidāmajos 9.maija pasākumos Uzvaras parkā, intervijā raidījumam «900 sekundes» sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP)

«[Policijas] stratēģija un taktika būs tāda pati, kā iepriekšējā gadā. Šobrīd 8.un 9.maijā pieteikts viens pasākums. Pašlaik nav ziņu, kas radītu bažas par drošību šajās dienās,» sacīja Kozlovskis.

Kozlovskis norādīja, ka policija, kā vienmēr, gatavosies šai dienai un izteica cerību, ka 9.maija svinības netiks izmantotas kā atbildes gājiens, lai izraisītu līdzīgas problēmas kā 16.marta piemiņas pasākumā.

Kozlovskis tāpat uzsvēra, ka pašlaik nav ziņu par to, ka uz 9.maija svinībām varētu ierasties kādas nevēlamas personas no citām valstīm.

Jau ziņots, ka biedrība «9.maijs.lv» Rīgas domē iesniegusi saskaņošanai divus vērienīgus publiskus pasākumus 8.maijā un 9.maijā Uzvaras parkā.