Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lieldienās būs izmaiņas sabiedriskā transporta un autostāvvietu darbībā

 Lieldienās – no 29. marta  līdz 1. aprīlim – paredzētas izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, kā arī darba dienu braukšanas biļešu lietošanas kārtībā, portālu «Apollo» informēja «Rīgas satiksmes» pārstāvis Viktors Zaķis.

29. martā un 1. aprīlī sabiedriskais transports -tramvaji, trolejbusi, autobusi - kursēs pēc brīvdienu grafika. Minibusi kursēs pēc svētdienai paredzētā saraksta, atsevišķi minibusu maršruti kursēs pēc saīsināta grafika, precīzāku informāciju par minibusu kursēšanu šajos datumos var saņemt, zvanot uz 80001919.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 29. uz 30. martu un naktī no 30. uz 31. martu. Nakts satiksmes maršrutos biļeti var iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja, un biļetes cena ir viens lats.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas biļetes darba dienām, jāievēro, ka 29. martā un 1. aprīlī braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nav derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Iedzīvotāju ērtībām 29., 31. martā un 1. aprīlī darbosies viens klientu apkalpošanas centrs – Spīķeru ielā 1 (no plkst.10 – 16). Savukārt 30. martā strādās visi klientu apkalpošanas centri pēc sestdienas darba grafika (no plkst.10 – 16), izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas attiecīgajā dienā būs slēgts.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 29., 31. martā un 1.aprīlī varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas darbojas Vecrīgā – tur par auto novietošanu būs jāmaksā. Savukārt 30. martā autostāvvietas darbosies pēc sestdienas grafika.