Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slepkavība, kas satrieca vietējos Ziemeļīrijā: Latvietim piespriež mūža ieslodzījumu

Vīrietim, kurš pērn Ziemeļīrijā nodūra Latvijas valstspiederīgo Kseniju Vorošiļinu, piespriests mūža ieslodzījums, vēstī britu mediji.

Tiek ziņots, ka 29 gadus vecais Kaspars Stāmers tiesā atzīts par vainīgu Latvijas valstspiederīgās nonāvēšanā.

Stāmers tiesā atzinis savu vainu notikušajā.

Tiesa apsūdzētajam piesprieda mūža ieslodzījumu, norādot, ka, līdzko būs saņemti visu dienestu ziņojumi, tiks noteikts arī minimālais soda ilgums, kuru izciešot Stāmeram būs tiesības lūgt pārskatīt viņa lietu attiecībā uz pirmstermiņa atbrīvošanu, vēstī portāls «baltic-ireland.ie»

Jau ziņots, ka pērn maijā vietējos iedzīvotājus Lisburnas privātmāju rajonā satrieca notikušais. Vairāki aculiecinieki toreiz stāstīja, ka ap pusseptiņiem vakarā izdzirdējuši sievietes kliegšanu, bet pēc tam ieraudzījuši jaunu sievieti, kas izskrējusi ārā un bijusi asinīs. Tā kā blakus viņai atradies vīrietis ar nazi, neviens nav uzdrošinājies tuvoties, lai upurim palīdzētu.

Upurim bijušas vairākas durtas brūces rokās, mugurā un krūtīs. Vīrietis pagriezis nazi pret sevi, un, sakot, ka ir izdarījis sliktu un vēlas mirt, mēģinājis pats sev iedurt.

Sadurtā sieviete tika nogādāta slimnīcā, kur nedaudz vēlāk mirusi.