Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klementjevs pērn pārdevis un iegādājies dzīvokli

Saeimas deputāts Andrejs Klementjevs (SC) pagājušajā gadā veicis divus darījumus ar nekustamo īpašumu - viņš pārdevis dzīvokli un tā vietā iegādājies citu, liecina informācija valsts amatpersonas deklarācijā par pagājušo gadu.

Pie pagājušajā gadā veiktajiem darījumiem Klemetjevs norādījis, ka ir par 10 250 eiro jeb 7175 latiem pārdevis dzīvokli Rīgā, Maskavas ielā, un arī par tādu pašu naudas summu iegādājies dzīvokli citā Maskavas ielas namā.

Ienākumi deputātam pērn bijuši gan no dzīvokļa pārdošanas, gan par darbu Saeimā, par ko viņš saņēmis 24 864 latu algu un 547 latu kompensāciju, savukārt no bankas procentos saņēmis 100 latus.

Klementjevs pagājušajā gadā nav veidojis skaidras naudas uzkrājumus, bet bankas kontā ir noglabājis 4480 latus. Uzkrājumi viņam kopš 2011.gada gan ir sarukuši - vēl deklarācijā par 2001.gadu politiķis bija norādījis, ka viņa bezskaidras naudas uzkrājums bankā ir 8132 lati.

Deklarācijā uzrādīts, ka Klementjevam pieder 2006.gada izlaiduma automašīna «Lexus GS300», kā arī zemes gabals un dzīvoklis Rīgā.