Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laikraksti neiznāks Lielajā Piektdienā un Otrajās Lieldienās

Latvijas lielākie nacionāli laikraksti un virkne reģionālo laikrakstu neiznāks Lielajā Piektdienā, 29.martā, un Otrajās Lieldienās, 1.aprīlī, biznesa portāls «Nozare.lv» uzzināja no vairāku mediju pārstāvjiem.

Kā paziņojumā abonentiem informēja «Dienas mediji», laikraksts «Diena» neiznāks 29. martā un 1.aprīlī, savukārt «Diena» komplektā ar pielikumu «KDi» neiznāks 28.martā, bet iznāks 27.martā. «Diena» komplektā ar žurnālu «Sestdiena» neiznāks 29.martā, bet iznāks 28.martā. Savukārt izdevums «KDi» neiznāks 29.martā, bet iznāks 28.martā

«Dienas» koncernam piederošie laikraksti «Zemgales Ziņas», «Dzirkstele», «Ziemeļlatvija», «Alūksnes Ziņas» neiznāks 29.martā, bet iznāks 28.martā ar pielikumu «TV Diena». Savukārt «Kursas Laiks» neiznāks 27.martā, 29.martā un 1.aprīlī, bet iznāks 28.martā ar pielikumu «TV Diena».

Arī SIA izdevniecība «Dienas Bizness» laikraksts «Dienas Bizness» sakarā ar Lieldienu brīvdienām neiznāks šī gada 29.martā un 1.aprīlī, teikts paziņojumā abonentiem.

Arī «Latvijas Avīze» neiznāks 29.martā un 1.aprīlī, «Nozare.lv» pavēstīja avīzes pārstāve.

Tāpat arī Lielajā Piektdienā un 1.aprīlī neiznāks «Neatkarīgā Rīta Avīze».

Latvijas preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks Guntars Līcis teica, ka Latvijā laikraksti gandrīz nekad neiznāk dienās, kad tos nepiegādā Latvijas Pasts. Jau informējām, ka Latvijas Pasts paziņojis - 29.martā un 1.aprīlī tas laikrakstus nepiegādās.