Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policisti izglābj sirmgalvi no nelaimes

Pateicoties nelaimē nokļuvušās sirmgalves draudzenes modrībai un Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, pirmdienas vakarā Ķekavā izdevies glābt kādas 83 gadus vecas sievietes dzīvību, informē Ķekavas RPP pārstāvji.

Likumsargi informē, ka pirmdienas vakarā saņemts satrauktas iedzīvotājas zvans. Sieviete informējusi, ka viņas Ķekavā dzīvojošā paziņa neatbild uz tālruņa zvaniem, lai gan dzīvoklī redzama spīdam gaisma un ieslēgts televizors. Esot pamatotas aizdomas, ka sirmgalvei esot kļuvis slikti ar veselību.

Sirmgalves dzīvesvietu, kādā daudzdzīvokļu namā Ķekavā, ieradās RPP darbinieki, kuri bija izsaukuši arī kolēģus no Valsts ugunsdrošības dienesta un Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta.

Ņemot vērā, ka sirmgalve neatsaucās uz policistu zvaniem pie durvīm, tika pieņemts lēmums uzlauzt dzīvokļa durvis. Ienākot dzīvoklī, gados vecā kundze tika atrasta guļam vannas istabā, jo viņai ir palicis slikti ar veselību, bet pašas spēkiem nav spējusi izkļūt ārā no telpas, lai izsauktu palīdzību. Pēc cietušās teiktā, vannas istabā viņa pavadījusi veselu dienu - kopš 24.marta vakara.

Sirmgalve nekavējoties tika nogādā slimnīcā.

Likumsargi pateicas Ķekavas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga par savas draudzenes likteni un informēja likumsargus par iespējamo nelaimi.