Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izstāde «Auto 2013» pulcē prāvu dalībnieku skaitu

No 26. līdz 28.aprīlim Ķīpsalā norisināsies ikgadējā autoindustrijas izstāde «Auto 2013». Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad tā apvienos četras tematiskās sadaļas: «Auto», «Transporta tehnika», «Auto mehānika» un «Auto Exotica».

Izstādes organizētāji pavēstījuši, ka ar katru gadu arvien plašāka kļūst izstādes sadaļa «Auto». Pašlaik pārstāvniecību apstiprinājis diezgan prāvs skaits automobiļu zīmolu. Līdztekus jaunāko modeļu ekspozīcijai notiks arī konkurss «Latvijas Gada auto 2014» un būs stends, kurā apmeklētāji varēs aplūkot pirmos pretendentus, kas pieteikušies sacensties par prestižo titulu.

Izstādē aktīvi piedalīsies arī CSDD. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta autobraucēju izglītošanai par satiksmes drošību - plānots, ka CSDD stendā katram interesentam būs iespēja izmērīt noguruma pakāpi un uzzināt, kā tas ietekmē vadītāja spēju reaģēt dažādās situācijās uz ceļa.

«Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad izstādei izvirzīts vienots moto «Kvalitatīvs serviss jebkura vecuma automašīnai», kas ļaus saņemt ļoti pievilcīgus spēkratu apkalpošanas piedāvājumus jebkura vecuma automobiļu īpašniekiem,» norāda asociācijas «Latvijas auto» prezidents Andris Kulbergs.

Vienā no izstādes sadaļām «Auto mehānika» būs aplūkojams plašs automobiļu piederumu, apkopes līdzekļu, autoservisa aprīkojuma un remonta instrumentu klāsts, kas paredzēts gan nozares profesionāļiem, gan ikvienam entuziastam, kam patīk remontdarbus veikt pašam.

Savukārt izstādes sadaļas «Transporta tehnika» ekspozīcijā būs aplūkojami jaunumi lielgabarīta spēkratu sektorā - komerctransports, autobusi, dažādas funkcionalitātes piekabes, kā arī speciālā tehnika un aprīkojums -, kas varētu interesēt tranzīta un loģistikas nozares uzņēmējus.

Sadaļa «Auto Exotica» parasti ir kā saldais krējums, kas pārsteidz apmeklētājus ar ekstravaganci un krāsainību, ar braucamrīkiem, kas reti redzami uz ielas ikdienas satiksmē. Arī šogad speciāli uz izstādi no ārvalstīm tiek vestas līdz šim Latvijā neredzētas autotūninga pērles.