Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers mudina Ķīli mainīt darba stilu

Izglītības ministram Robertam Ķīlim ir jāpārskata savs darba stils, šorīt telekompānijā LNT izteicās premjers Valdis Dombrovskis (V), vērtējot biežos Ķīļa demisijas pieprasījumus.

Dombrovskis izvairījās atbildēt uz jautājumu, vai viņš ir apmierināts ar Ķīļa darbu. Tā vietā premjers uzsvēra, ka Ķīlim ir daudz konfliktu ar nozarē strādājošajiem un ministrs saņēmis visvairāk demisijas pieprasījumu, «kas liek izdarīt secinājumus».

Premjers mudināja Ķīli pārvērtēt savu darba un komunikāciju stilu, vairāk skaidrojot savas ieceres iesaistītajām pusēm. Dombrovskis šo jautājumu vairākkārt esot pārrunājis arī ar pašu Ķīli.

Kopumā demisijas pieprasījumi valdības darbu ietekmē negatīvi, atzina premjers. Savukārt pēc iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (RP) demisijas atsaukuma premjeram šķiet, ka nacionālā apvienība un Reformu partija ir spējušas vismaz daļēji nogludināt attiecības.