Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

SEB banka piešķīrusi finansējumu «Pure Chocolate» jaunas ražotnes būvniecībai

SEB banka ir parakstījusi aizdevuma līgumus par finansējuma piešķiršanu SIA «Pure Chocolate» 2,98 miljonu eiro apmērā. SEB bankas finansējums ir paredzēts jaunas šokolādes izstrādājumu ražotnes būvniecībai un iekārtu iegādei. Aizdevuma līgums parakstīts uz 3 gadiem, portālu «Apollo» informēja Kristīne Martinsone, SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja.

Pure Chocolate projekta realizācijai ir piesaistīts arī Eiropas Savienības finansējums Lauku atbalsta dienesta (LAD) pasākuma «Lauksaimniecības produktu pievienotās vērtības radīšana» ietvaros.

SEB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kristaps Strazds: «SEB bankai ir patiess gandarījums turpināt ilggadējo sadarbību ar Žimantu ģimenes uzņēmumiem. Pure Chocolate ir izcils piemērs tam, ka Latvijas reģionos strādā uzņēmīgi cilvēki, kuri spēj realizēt ambiciozus mērķus - jau šobrīd Pure Chocolate eksportē savu produkciju uz 17 pasaules valstīm. Piesaistot SEB bankas un LAD pieejamo ES finansējumu, tiks uzcelta jauna ražotne, ar kuras palīdzību uzņēmums plāno trīskāršot savu ražošanas jaudu.»

Pure Chocolate valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants: «Līdz ar jaunas ražotnes uzbūvēšanu Pure Chocolate plāno audzēt gan eksporta apjomus, gan arī palielināt tirgus daļu vietējā tirgū. Ražotne atradīsies netālu no esošās Pure Chocolate ražotnes un nodrošinās 20 jaunas darbavietas.»