Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Naktī vērienīgā glābšanas operācijā izglābj pazudušu sievieti

Pagājušajā naktī Ķemeru mežā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar zemessargiem operatīvā glābšanas operācijā izglābuši mežā pazudušu sievieti.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja policijas pārstāvis Toms Sadovskis, ap plkst.21 Jūrmalas iecirknī saņemts zvans no iedzīvotāja, kas informēja, ka viņa māte ir devusies mežā un pazudusi. Policija nekavējoties sāka operatīvos pasākumus, un noskaidroja, ka sievietes iespējamā atrašanās vieta ir mežs pie dzelzceļa stacijas posmā Kūdra-Ķemeri.

Policija izsludināja trauksmi. Meklēšanas pasākumā iesaistījās Jūrmalas iecirkņa darbinieki, kinologi ar diviem suņiem, kā arī Zemessardzes darbinieki. Tika pārmeklēts meža masīvs un pēc vairāku stundu meklēšanas pazudusī sieviete tika atrasta.

Atrašanas brīdī sieviete bija apgūlusies pie kāda celma un jau gandrīz aizmigusi. Nekavējoties izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, sieviete tika iznesta no meža un nogādāta slimnīcā.

Pateicoties operatīvajam darbam, izdevās glābt dzīvību – atzīst viens no meklēšanā iesaistītajiem Jūrmalas iecirkņa darbiniekiem Māris Hmeļņickis, uzsverot, ka rītu mežā sieviete, visticamāk, nebūtu sagaidījusi – gaisa temperatūra naktī bija -7 grādi.

Gābšanas operācijā kopā piedalījās vairāk nekā 20 cilvēku.