Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prāmja pasažieri piedzīvo 30 baisas stundas ceļā un sešas minūtes galamērķī

Vairāk nekā 300 pasažieri, kuri ar prāmi bija ceļā no Lielbritānijas uz Amsterdamu, piedzīvojuši baiļu pilnas stundas ceļā, savukārt galamērķī Amsterdamā - sešas minūtes.

Britu mediji vēstī, ka prāmis vētras dēļ Ziemeļjūrā nokļuva galamērķī 13 stundas vēlāk par paredzēto laiku, liekot cilvēkiem piedzīvot baisas 30 stundas ceļā.

Pasažieriem Nīderlandē bija paredzēts ierasties plkst.9 no rīta, taču tā vietā prāmis piestāja plkst.23 vakarā.

Kāds pasažieris, kurš ceļojis uz Amsterdamu desmit draugu kompānijā, sašutis, ka ceļā pavadītas tik daudzas stundas, bet pašā galamērķī vien sešas minūtes. Pasažieris atklāja, ka prāmī bija aptuveni 350 cilvēki, kuriem arī bija turp un atpakaļ biļete.

Ierodoties Amsterdamā, pasažieri ar autobusu nogādāti uz piestātni, kur tika pārsēdināti citā prāmi, kas tos veda atpakaļ mājās.

Kāds cits pasažieris stāstīja: «Tas bija briesmīgi. Es joprojām jūtos kā uz klāja.»

Kompānijas «DFDS Seaways» pārstāvis atvainojies pasažieriem, kuriem notikušais radījis neērtības. Viņš norādīja, ka kavēšanās notikusi neparedzētu laikapstākļu dēļ Ziemeļjūrā.

Kompānija piedāvājusi pasažieriem kompensāciju - vienu bezmaksas mini-kruīzu pasažieriem izdevīgā laikā.