Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklāj šokējošas sērijveida slepkavības slimnīcā Brazīlijā; aiztur ārsti, kas «tēloja Dievu»

Kāda Brazīlijas daktere pastrādājusi šokējošas sērijveida slepkavības, nogalinot pacientus, lai atbrīvotu gultas slimnīcā.

Ārvalstu mediji vēstī, ka daktere Virdžīnija Soaresa de Souza tiek apsūdzēta par septiņu pacientu nonāvēšanu, tomēr, iespējams, upuru skaits ir vairāk nekā 300 pacientu. Kā vēstī mediji, ja tā izrādīsies taisnība, šī kļūs par vienu no pasaulē lielākajām sērijveida slepkavības lietām.

Tiek ziņots, ka ārsti apsūdz par nāvējošas devas ievadīšanu un skābekļa samazināšanu pacientiem, kuri bija pieslēgti pie dzīvību uzturošām iekārtām.

Ārste aizturēta pagājušajā mēnesī pēc tam, kad mīklainos apstākļos mira vairāki neārstējami slimi pacienti. Sākotnēji ārste apsūdzēta par septiņu pacientu nogalināšanu.

Izmeklētājs Mario Lobato Brazīlijas medijiem norādīja, ka ārste «tēlojusi Dievu», nolemjot, kuram pacientam jāmirst, lai atbrīvotu gultas slimnīcā.

Sieviete, kura ir arī slimnīcas direktore, aizturēta februārī. Tāpat aizturēti vēl trīs citi ārsti un medmāsa.

Šobrīd izmeklētājiem ir aizdomas, ka ārste vainojama 300 pacientu nāvē. Izmeklētāji kopumā pārbauda 1700 mirušu pacientu slimību vēstures.

«Mēs esam pārliecināti par gandrīz 20 gadījumiem, un izmeklējam vēl 300,» paskaidrojis izmeklētājs.

Pastāv aizdomas, ka vairāki pacienti nāves brīdī bija pie samaņas.