Dārziņš izglābj pamatlaikā, «Ak Bars» panāk 3-1 sērijā

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā mačā šodien uzvaru svinēja Kazaņas «Ak Bars» komanda, kuras rindās spēlēja arī Lauris Dārziņš.

«Ak Bars» hokejisti izbraukumā ar 6:5 papildlaikā pieveica Čeļabinskas «Traktor», tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 3-1 Kazaņas kluba labā.

Dārziņš devās laukumā pirmoreiz kopš Gagarina kausa otrās kārtas sērijas otrās spēles pret Ufas «Salavat Julajev». Latviešu uzbrucējs nospēlēja nedaudz vairāk par 18 minūtēm un veica trīs metienus pa vārtiem, no kuriem viens bija precīzs.

Līdz spēles 16. minūtei Valērijs Ņičuškins un Maksims Jakuceņa ļāva «Traktor» komandai izvirzīties vadībā ar 2:0. Vēl pirmajā trešdaļā Aleksejs Morozovs vairākumā samazināja rezultāta starpību, bet otrā perioda sākumā Deniss Kuļašs un Artjoms Lukojanovs palīdzēja «Ak Bars» pārņemt vadību.

Tomēr vēl otrajā trešdaļā laukuma saimniekiem izdevās atspēlēties un iemest ceturtos vārtus, kad ar diviem precīziem metieniem atzīmējās Jans Bulis. Trešā perioda vidū Petri Kontiola panāca jau 5:3 mājinieku labā, taču «Ak Bars» prata atspēlēties - nepilnas piecas minūtes līdz mača beigām ar 28 sekunžu intervālu vārtus guva Morozovs un Dārziņš, kuram šie bija ceturtie vārti play-off.

Uzvaras vārtus papildlaika 17. minūtē viesu labā guva pieredzējušais uzbrucējs Daniss Zaripovs.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Kazaņā mājinieki uzvarēja ar 2:1 papildlaikā un 3:1, bet trešdien Čeļabinskā uzvaru otrajā pagarinājumā ar 1:0 izcīnīja «Traktor» hokejisti.

Rietumu konferences finālsērijā pēc četrām aizvadītām spēlēm Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» ar 3-1 ir vadībā pret regulārā čempionāta uzvarētājiem Sanktpēterburgas SKA.