Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Svētkos policija strādās pastiprinātā režīmā

Gaidāmajos svētkos, no 29.marta līdz 2.aprīli, policija strādās pastiprinātā režīmā, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Viņa norādīja - lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību, kā arī nepieļautu ceļu satiksmes negadījumos cietušo personu skaita palielināšanos Lieldienu svētku laikā, no 29.marta līdz 2.aprīlim tiks organizēti profilaktiska rakstura pasākumi ar mērķi pārbaudīt transportlīdzekļu vadītājus, kuri sēdušies pie stūres alkohola, narkotisko vai citu apreibinošu vielu reibumā.

Pastiprināti tiks pievērsta uzmanība gājēju (velosipēdistu) izdarītajiem pārkāpumiem, kā arī pārkāpumiem, kas saistīti ar drošību jostu, aizsargķiveru un bērnu sēdeklīšu lietošanas noteikumu neievērošanu.

Sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes uzraudzības laikā tiks pievērsta īpaša izmanība svētku pasākumu norises vietā, kur pulcējas liels cilvēku skaits, informē Sietniece.