Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīga ir pārvērtusies par milzu «Nila bedri»

Jauniešu kustības «Vienoti Rīgai – Latvijai» izveidotajā portālā www.nilabedre.lv  veiktā aptauja rāda, ka absolūtais vairākums - 89% - Rīgas ceļu stāvokli vērtē kā katastrofāli sliktu un ļoti sliktu. Savukārt par apmierinošiem Rīgas ceļus atzīst vien 11% aptaujāto.

Iesūtītie fotomateriāli liecina, ka namu iekšpagalmos esošās ielas un ceļi kopumā gandrīz visos Rīgas mikrorajonos ir grūti nosaucami par labiem, kur nu vēl par teicamiem. Kā sevišķi bedraini tiek atzīmēti Ķengarags, Pļavnieki, Purvciems un Zolitūde.

Savukārt, tuvojoties siltajam laikam, arvien biežāk iedzīvotāji iesūtījuši fotogrāfijas, kurās fiksēts nekvalitatīvs ceļu segums arī pilsētas centrā, piemēram, Kr.Valdemāra ielā, kur katru dienu tiek izsistas jaunas bedres.

,,Aptauja rāda, ka teju visi balsotāji nav apmierināti ar Rīgas ceļu stāvokli. Tas, protams, neizraisa nekādu izbrīnu, jo pārvietoties pa Rīgas ielām kļūst arvien problemātiskāk – visur ir bedres, kas apdraud gan braucējus, gan gājējus. To laikam neredz vienīgi Rīgas pašvaldības vadība, kurai vajadzētu uzņemties pilnu atbildību par izveidojušos situāciju un jau savlaicīgi risināt šo problēmu, nevis vainot visā laikapstākļus,» informē kustības «Vienoti Rīgai – Latvijai» pārstāvis Edgars Bušmanis.

Jauniešu kustības izveidoto mājas lapu nu jau apmeklējuši vairāk nekā 13 tūkstoši interesentu. Savukārt aptaujā piedalījušies 735 respondenti.