Dārziņš: Negribas visu norakstīt tikai uz veiksmi

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Kazaņas «Ak Bars» uzbrucējs Lauris Dārziņš pastāstījis par aizvadīto spēli Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālā.

«Apollo» jau ziņoja, ka Kazaņas komanda ar rezultātu 6:5 pagarinājumā pārspēja Čeļabinskas «Traktor», sērijā panākot 3-1.

«Gūtie vārti mača pagarinājumā - tas mums ir apbalvojums par to, ka mēs līdz pēdējam brīdim sekojām savam plānam un nesākām spēlēt citu hokeju,» par piektajiem gūtajiem vārtiem trešās trešdaļas izskaņā teica Dārziņš.

«Negribas visu norakstīt tikai uz veiksmi, taču sportā bez tās neiztikt un to vajag nopelnīt.»

«Mēs jau otrajā periodā salauzām spēli, bet pēc tam «Traktors» lieliski nospēlēja vairākumā. un mums atkal nācās viņus ķert. Visi puiši spēlēja ar 110 procentu atdevi un šī ir visas komandas uzvara,» uzsvēra spēlētājs.