Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nacionālajā teātrī top izrāde «Meitenes»

Latvijas Nacionālajā teātrī top izrāde »Meitenes». Izrādes režisors ir Elmārs Seņkovs, dramaturģe Rasa Bugavičute.  Lomās - Dace  Bonāte, Lolita Cauka, Astrīda Kairiša, Lāsma Kugrēna, Līga Liepiņa, Inta Tirole, Gunta Virkava, Māra Zemdega, Katrīna Meteļica vai Agate Zemniece.   

Izrāde būs par Annu, 34 gadus vecu aktrisi, un viņas meitu Martu, kuru attiecību stāsts veidojas kā atgādinājums mums visiem par būtisko un skaisto, kas mums ir dots - ģimeni, bērniem, līdzcilvēkiem, ar kuriem mums mūžam jāmācās rast kopīga valoda. Vai viņas sadzird viena otru? Vai prot abas novērtēt to, ka viņas viena otrai ir?

Izrādes galveno tēlu Annu visas astoņas aktrises ne tikai spēlēs, bet tas ir arī viņu, režisora un dramaturģes kopīgi izdomāts tēls, lai it kā caur Annas piedzīvoto kā skatītājiem, tā aktrisēm pašām būtu iespējams atskatīties un vēlreiz izvērtēt to, kas un kāpēc ir noticis tieši tā, kā noticis.

Rasa Bugavičute par izrādes ideju: «Uzzinot, ka būs jāstrādā ar TĀDĀM aktrisēm, no viņām gribējās ko mācīties, saprast, uztvert, līdz no profesiju skarošajām tēmām nonācām pie dzīves patiesajām vērtībām un pārdzīvojumiem, pie īstenības - attiecībām, laimes, sāpēm u.tml. Izrādē centīsimies caur vieglām rotaļām un spēlēm runāt par būtisko - mātes un bērna savstarpējām attiecībām.»

PIRMIZRĀDE 9.maijā .