Dārziņam un «Ak Bars» vēl neizdodas iekļūt finālā

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas piektajā spēlē šovakar zaudējumu piedzīvoja Laura Dārziņa pārstāvētā «Ak Bars» komanda.

Pirmo divu KHL sezonu Gagarina kausa ieguvēji savā laukumā ar 1:2 papildlaikā zaudēja Čeļabinskas «Traktor», tādējādi rezultāts sērijā kļuvis 3-2 Kazaņas kluba labā. Dārziņš laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes un veica divus metienus.

Mača rezultātu 16. minūtē atklāja «Traktor» čehu uzbrucējs Jans Bulis, bet izlīdzinājumu mājinieki panāca tikai 50. minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Iļja Ņikuļins.

Papildlaika sākumā «Ak Bars» divreiz nespēja izmantot skaitlisko pārsvaru, turklāt otrajā vairākumā Ņikuļinam nācās pārkāpt noteikumus, bet Deronu Kvintu, kurš izskrēja aci pret aci ar vārtsargu Konstantīnu Baruļinu. Uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts soda metiens, kuru savainojumu guvušā Kvinta vietā izpildīja soms Petri Kontiola, taču ripa trāpīja pa vārtu stabiņu. Astoņas sekundes līdz papildlaika beigām «Traktor» tomēr izdevās izraut uzvaru, kad precīzi meta jau minētais Kontiola.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Kazaņā mājinieki uzvarēja ar 2:1 papildlaikā un 3:1, trešajā mačā Čeļabinskā «Traktor» svinēja panākumu otrajā papildlaikā ar 1:0, bet ceturtajā mačā «Ak Bars» viesos atspēlējās un uzvarēja papildlaikā ar 6:5.

Rietumu konferences finālsērijā pēc piecām spēlēm Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» ar 3-2 ir vadībā pret Sanktpēterburgas SKA.