Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas horoskops: 1. aprīlis

Dienas horoskops: 1. aprīlis

AUNS Mācēsi uzsist dūri galdā un pareizi, argumentēti pieteikt savu viedokli. Priekšniecībai, manot tavu nostāju un spēju izrādīt iniciatīvu, var rasties vēlme izteikt tev kādu vilinošu piedāvājumu.

VĒRSIS Vari sajusties nedaudz vīlies, kad kolēģi vai augstākstāvošie nebūs tikpat aizrautīgi un optimistiski noskaņoti par kādu ideju kā tu pats. Un šoreiz viņu skepsei var būt zināms pamats!

DVĪŅI Prātīgi darīsi, ja vispirms pakonsultēsies un veiksi zināmu informatīvi izzinošo darbu, pirms sāksi paust savas ieceres un plānus. Pretējā gadījumā vari par sevi radīt nenopietnas personas iespaidu.

VĒZIS Ja esi nodomājis kārtot lietas ar valsts struktūrām, pārliecinies, vai visi papīri ir kārtībā. Attiecībās ar otro pusīti vēlēsies vairāk kopīgas aktivitātes, centīsies atrast kopīgu hobiju.

LAUVA Labs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kuri ir priekšnieki vai darbojas neatkarīgā profesijā. Veiksies organizatoriski pasākumi, vari veikt reorganizācijas, optimizēt un pilnveidot padoto darbu.

JAUNAVA Mazāk izsakies pats un vairāk ņem vērā, ko saka apkārtējie. Gūsi daudz jaunas un svarīgas atziņas, spēsi aptvert un līdz galam izprast dažādas būtiskas nianses.

SVARI Nenomoki sevi ar domu, ka tieši tev ir jāaizlāpa visi caurumi un nepilnības. Vairāk domā par savām interesēm un centies tās arī realizēt. Melanholija un sērīgi sentimentāls noskaņojums tev nav īsti piemērots.

SKORPIONS Var parādīties pēkšņas, negaidītas iespējas pilnveidot sevi profesionālajā ziņā. Iespējams, izpelnīsies algas pielikumu. Svarīgi, lai lielajā aizņemtībā ar darba lietām tu neatstātu novārtā savu otro pusīti.

STRĒLNIEKS Lēnām pār tiltu! Ja nevēlies, lai rodas sarežģījumi, esi apdomīgs un centies stratēģiski pareizi izvērtēt šī brīža prioritātes. Attiecībās ar apkārtējiem būsi iejūtīgs un izpalīdzīgs.

MEŽĀZIS Lai gan vēlēšanās piepildīt kādu kaprīzi būs ļoti spēcīga, pārliecinies, vai šī iegriba tev neliks ilgāku laiku savilkt jostu vēl ciešāk. Ir vērts nedaudz paciesties un vairāk koncentrēties saviem pienākumiem.

ŪDENSVĪRS Pat ikdienišķi un labi zināmi darbi prasīs ne mazums pūļu un koncentrēšanās spēju. Dienas beigās būsi tik izsmelts, ka vēlēsies vien tikt mājās un nodoties klusam, mierpilnam vakaram.

ZIVIS Būsi ļoti atklāts un tiešs. Tomēr nevajadzētu stāstīt par saviem emocionālajiem pārdzīvojumiem un privātajām lietām cilvēkiem, kuri nav pierādījuši, ka viņiem var uzticēties.