Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 1. -7. aprīlis

Nedēļas horoskops: 1. -7. aprīlis

AUNS Būsi lieliskā noskaņojumā, sevišķi ņemot vērā to, ka pirmdiena ir svētku diena. Tieksies savu brīvo laiku pavadīt kopā ar vistuvākajiem līdzcilvēkiem. Atsākoties darba nedēļai, pierādīsi sevi kā spējīgu un veiksmīgu darbinieku. Nav izslēgts, ka tiksi pie algas pielikuma vai pat pakāpsies augstākā amatā. Sestdienu, svētdienu labprāt pavadīsi saimniekojot pa mājām. Šonedēļ iespējamas patīkamas atkalredzēšanās.

VĒRSIS Daudz sava brīvā laika veltīsi pārdomām par savu dzīvi, pagātnes un nākotnes jautājumiem. Nav izslēgts, ka nolemsi kaut ko pamainīt savā ikdienā. Meklēsi iespējas uzspodrināt savu imidžu. Kāds zīmes pārstāvis nolems, ka pienācis laiks izmantot savas atvaļinājuma iespējas, lai dotos kaut kur pēc iespējas tālāk atpūsties no visa un visiem. Tev patiks gardi paēst un citādi baudīt dzīves sniegtos labumus.

DVĪŅI Šonedēļ ne mirkli nespēsi nosēdēt uz vietas, tieksies pēc sabiedrības, kontaktiem un trakām aktivitātēm. Katrā ziņā ar tevi nebūs garlaicīgi nevienam. Iespējams, nolemsi uzsākt kādus sev interesējošus kursus. Vēlēsies paplašināt savu redzesloku, lai ko tas prasītu. Visticamāk dosies ar darbu saistītā komandējumā. Nedēļas nogali nolemsi pavadīt izklaidējoties pēc pilnas programmas. Vēlams būt apdomīgākam ar grādīgo dzērienu lietošanu.

VĒZIS Tavs radošais gars valdīs vēl neredzētos augstumos. Ar savām oriģinālajām idejām pārsteigsi ne vienu vien līdzcilvēku. Vari iesaistīties jaunos projektos, to izveidē. Vēlams atturēties no riskantiem darījumiem, sevišķi materiālā plānā. Daiļā dzimuma pārstāves būs ļoti romantiski noskaņotas. Nav izslēgts, kāda notikuma iespaidā krasi mainīsies tavs skatījums uz dzīvi kā tādu. Varbūt nonāksi pie vērtīgām atziņām.

LAUVA Šī nebūs tava veiksmīgākā nedēļa. Diemžēl ne reizi vien vari saskarties ar nelabvēļu izliktajām lamatām. Centies vairāk izvērtēt ar kādiem cilvēkiem tu ikdiena tiecies un kuri no viņiem ir tava laika vērti. Šonedēļ vēlams atturēties no vērienīgu darījumu veikšanas. Arī materiālas dabas jautājumu kārtošanu atliec uz vēlāku laiku. Sirdī brīvajām Lauvām pastāv lieliskas iespējas iepazīties.

JAUNAVA Brīvdienu izmantosi, lai kārtīgi atpūstos kopā ar savām atvasītēm, mīļoto cilvēku. Vēlēsies uzņemt pozitīvas enerģijas, lai pēc tam spētu ar lielu enerģijas lādiņu triekties darba nedēļā un visā kas tevi tajā sagaida. Centies nebārstīties ar solījumiem, kurus tāpat nespēj pildīt. Iespējams, pret līdzcilvēkiem izturēsies diezgan kritiski, taču to pašu arī saņemsi pretī. Brīvdienas tieksies pavadīt mierīgā gaisotnē.

SVARI Nedēļas sākumā vari sajusties nedaudz nomākts. Tieksies pēc savu vistuvāko cilvēku atzinības un atbalsta, jo nejutīsi ticību saviem spēkiem un talantiem. Būs grūtāk kontaktēties ar apkārtējiem, kas savukārt var sarežģīt materiāla rakstura lietas. Varbūt kļūsi ļoti noslēgts, kas līdzcilvēkos radīs neizpratni. Atturies no alkohola lietošanas, sevišķi jau emociju neprātā. Brīvdienas pavadīsi mierīgā gaisotnē ar mīļoto cilvēku.

SKORPIONS Šonedēļ galvassāpes var sagādāt materiālas dabas jautājumi, kas arī kļūs par tavu prioritāti. Prātosi kā uzlabot savu finansiālo stāvokli, meklēsi iespējas piepelnīties varbūt pat nolemsi mainīt darba vietu, lai gūtu labākus ienākumus. Attiecībās ar līdzcilvēkiem būsi draudzīgs, lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Esi vērīgs, vadot automašīnu!

STRĒLNIEKS Kā allaž dzīvespriecīgais Strēlnieks apburs līdzcilvēkus un liks tiem pasmaidīt, lai kāda arī būtu dzīves situācija. Nav izslēgts, ka būsi iemīlējies, tāpēc neko vairāk par rozā brillēm uz acīm neredzēsi un arī negribēsi redzēt. Sākot no trešdienas labs laiks, lai veidotu jaunus kontaktus, meklētu sadarbības partnerus varbūt arī ārpus dzimtenes robežām. Brīvdienas tieksies izbaudīt, cik vien tas iespējams.

MEŽĀZIS Visnotaļ aktīvs laiks. Tu tieksies pierādīt sevi, kā vien tas ir iespējams. Varbūt kāds zīmes pārstāvis tēmēs uz priekšnieka vietu, tāpēc visa uzmanība tiks veltīta darba lietām. Centies atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, sevišķi jau attiecībās ar mīļoto cilvēku. Kāds Mežāzis kravās koferus, lai dotos ārpus dzimtenes robežām kārtot darba lietas. Brīvdienas tieksies pavadīt mierīgā atpūtā.

ŪDENSVĪRS Tas vai gūsi panākumus šajā nedēļā būs atkarīgs tikai un vienīgi no tevis paša un tavas vēlmes aktīvi darboties, pierādīt sevi. Īpaši veiksmīgs šis laiks izvērtīsies radošajiem zīmes pārstāvjiem. Iespējams, ne reizi vien uzstāsies plašākas auditorijas priekšā. Aizrausies ar filozofiska rakstura tēmām un vēlēsies pavadīt laiku kopā ar līdzīgi domājošajiem. Attiecībās ar mīļoto, izvairies no greizsirdības scēnām!

ZIVIS Tavs radošais gars liks par sevi manīt ne reizi vien. Pārsteigsi līdzgaitniekus ar savu oriģinālo skatījumu uz dzīvi kā tādu. Daiļā dzimuma pārstāves aktīvi pievērsis uzmanību savam izskatam. Varbūt nolemsi pievērsties veselīgāka dzīvesveida piekopšanai. Materiālas dabas jautājumus, to risināšanu vēlams atlikt uz vēlāku laiku. Iespējams, negaidīti sastapsi savu garīgo skolotāju.