Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājas Universitāte dāvinājumā no bankas saņem dzīvokli

Liepājas Universitāte dāvinājumā no AS «ABLV Bank» saņēmusi dzīvokli Liepājā, Uliha ielā. Dzīvokli paredzēts izmantot viespasniedzēju un pētnieku izmitināšanai, aģentūru LETA informēja Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Lēmums par dzīvokļa dāvināšanu tika pieņemts, jo «ABLV Bank» pamatdarbības mērķis nav īpašumu apsaimniekošana, skaidroja bankas īpašumu pārvaldnieka SIA «Pillar Management» izpilddirektore Ieva Valtere. «Mēs esam gandarīti, ka mūsu dāvinājuma aicinājumam atsaucās tieši Liepājas Universitāte, kurai ir konkrēts mērķis šī dzīvokļa izmantošanai, un tas ļaus tai pilnveidot studiju kvalitāti. Mūsu mērķa reģions ir Rīga un tās apkārtne, tādēļ gadījumos, kad mūsu īpašumā nonāks dzīvokļi citās Latvijas pilsētās, mēs izskatīsim iespēju arī par šo īpašumu dāvināšanu pašvaldībām, kuras varēs tos izmantot pēc saviem ieskatiem un vajadzībām,» pastāstīja Valtere.

Savukārt Liepājas Universitātes vadība uzsver, ka laikā, kad Latvijas augstskolas, arī Liepājas Universitāte, studijām un pētniecībai arvien vairāk piesaista viespasniedzējus un pētniekus ne tikai no Latvijas universitātēm, bet arī no ārzemēm, viņu pienācīgu sadzīves un darba apstākļu nodrošināšana kļūst arvien aktuālāka.