Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijas «GazEnergoStroi» nopērk bankrotējušo Valmieras gaļas kombinātu

Krievijas korporācija «GazEnergoStroi» iegādājusies bankrotējušo Valmieras gaļas kombinātu SIA «Triāls», paziņojumā presei norādījusi uzņēmuma pārstāve Varvara Aglamišjana.

Paziņojumā teikts, ka korporācija «GazEnergoStroi» plāno atjaunot pašu Valmieras gaļas kombinātu, kā arī uz esošās uzņēmuma bāzes izveidot tehnoloģisko parku, kuru veidotu trīs līdz četras inovatīvi – tehnoloģiskas ievirzes ražošanas kompānijas.

Kopējā ēku platība, kas atrodas uzņēmuma teritorijā, ir vairāk nekā 100 tūkstoši kvadrātmetru. Dažas no tām ir labā stāvoklī, bet daļu ir nepieciešams rekonstruēt vai būvēt no jauna. Uzņēmuma rekonstrukciju plānots uzsākt jau šogad.

«Pēdējos gados «GazEnergoStroi» aktīvi iesaistās daudzos projektos Latvijā un citās Baltijas valstīs, un šis ir sestais uzņēmums, kas iegādāts šajā reģionā. Tomēr Valmieras reģions mums ir īpašs, tas atšķiras ar lielisku investīciju vidi,» atzīmējis korporācijas prezidents Sergejs Čerņins.

Gribētu īpaši pateikties Valmieras mēram Inesim Boķim un pilsētas pašvaldības izpilddirektoram Jānim Baikam. Pateicoties viņu attieksmei pret investoriem, tika nolemts atjaunot lielāko gaļas pārstrādes uzņēmumu Latvijā un izveidot tā teritorijā tehnoloģisko parku. Par Eiropas Savienības līdzekļiem apkārt uzņēmumam tiks izbūvēti jauna pievedceļi un pievilktas visām nepieciešamās pievadkomunikācijas. Tātad, tiks radīta ideāla vide investīcijām,» viņš sacījis.

Uz šo brīdi korporācija «GazEnergoStroi» jau īsteno vairākus inovatīvus projektus Krievijā un Baltijas valstīs.