Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dubulta traģēdija: šova ārsts izdara pašnāvību šova dalībnieka nāves dēļ

Populāra franču televīzijas šova dakteris izdarījis pašnāvību šova filmēšanas laikā Kambodžā, nespējot pārdzīvot kāda dalībnieka nāvi.

Ārvalstu mediji vēstī, ka Francijas izdzīvošanas realitātes šova «Koh Lanta» medicīnas darbinieks nevarēja izglābt kādu dalībnieku - 25 gadus veco Žeraldu Babinu, kurš nomira no sirdstriekas pirmajā filmēšanas dienā 22.martā.

Atvadu vēstulē mediķis vainoja medijus, kuri «nomelnojuši viņa vārdu», vēstot par jaunieša nāvi.

«Esmu pārliecināts, ka darīju visu iespējamo, lai izglābtu viņu. Man viņš, pirmkārt, bija pacients, nevis šova dalībnieks. Es ļoti nožēloju, ka tā ir noticis, taču es darbojos saskaņā ar Hipokrāta zvērestu,» paskaidroja ārsts.

BBC vēstī, ka vairāki mediji kritizēja ārstu, norādot, ka viņš pārāk novēloti sniedza palīdzību vīrietim.

Tiek ziņots, ka šova dalībniekam palika slikti uzdevuma izpildes laikā, tāpēc viņš vērsās pie ārsta. Ārsts apskatīja dalībnieku un sniedza viņam pirmo palīdzību. Pēc tam vīrietis ar helikopteru nogādāts slimnīcā, kur vēlāk nomira.

«Tjerī Kosta strādāja ar mums vairāku šova sezonu laikā. Visi viņu apbrīnoja kā īstu profesionāli,» sacījis šova producents.

Producents apstiprināja, ka ārsts pirmdien savā viesnīcas numuriņā izdarīja pašnāvību.

Ārsts vēstulē palūdzis, lai viņu neved uz Franciju, bet kremē uz vietas Kambodžā.

Francijas varas iestādes sākušas izmeklēšanu, lai noskaidrotu dalībnieka nāves apstākļus.