Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atvadīšanās Artas Melnalksnes notiks piektdien

Atvadīšanās no ilggadējās Dziesmu un deju svētku virsvadītājas, latviešu deju horeogrāfes, deju kolektīvu «Zalktis» un «Skabardzēni» mākslinieciskās vadītājas Artas Melnalksnes notiks piektdien, 5.aprīlī.

Atvadīšanās plānota plkst.13 Rīgas Krematorijas Lielajā atvadu zālē.

XV Deju svētku lieluzvedumā «Tēvu laipas» būs skatāma A.Melnalksnes deja «Ko man dosi, Liela diena?».

Melnalksne dzimusi 1968.gada 8.augustā, bet mūžībā aizgāja 29.martā. Viņa bija viena no spilgtākajām latviešu tautas dejas horeogrāfēm, ilggadēja Deju svētku virsvadītāja, Skolu jaunatnes Deju svētku virsvadītāja, deju kolektīvu «Zalktis» un «Skabardzēni» mākslinieciskā vadītāja.

Melnalksne bijusi viena no ražīgākajā jaunās paaudzes horeogrāfēm. Viņas pūrā ir teju 300 deju bērniem un pieaugušajiem, tāpat viņa radījusi arī vairākus deju uzvedumus. Dejās galvenokārt centusies paust savu mīlestību pret Dievu, dabu un cilvēkiem.

Melnalksne savā ar emocijām un mīlestību bagātajā mūžā izaudzinājusi un kļuvusi par otro mammu vairāk nekā 500 dejotājiem.