Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis: Esam pieteikuši sarunu tēmas, par kurām tiks runāts ar Medvedevu

Premjerministrs Valdis Dombrovskis (V) cer, ka šonedēļ gaidāmā tikšanās ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu dos stimulu konkrētu Latvijas un Krievijas attiecību jautājumu risināšanā.

Dombrovskis šodien žurnālistiem uzsvēra, ka Latvijai un Krievijai ekonomikas un transporta jomā ir ļoti daudz risināmu jautājumu. Politiķis pauda cerību, ka gaidāmā saruna dos stimulu konkrētu jautājumu risināšanā minētajās jomās.

«Mēs sarunu tēmas esam pieteikuši un tālāko varēsim komentēt pēc sarunu rezultātiem,» norādīja valdības vadītājs.

Jau ziņots, ka, piedaloties Baltijas jūras reģiona valdību vadītāju samitā, Dombrovskim ir paredzēta tikšanās ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu. Premjera preses sekretārs Mārtiņš Panke aģentūrai LETA pastāstīja, ka tikšanās paredzēta piektdien. Pagaidām gan nav zināms konkrēts sarunas laiks.

Tikšanās laikā plānots apspriest divpusējo attiecību perspektīvas un aktuālos risināmos ekonomiskās sadarbības jautājumus, tostarp Krievijas pievienošanās Pasaules Tirdzniecības organizācijai kontekstā. Uzmanība sarunas laikā tiks pievērsta arī transporta jomai, robežas šķērsošanas kapacitātes uzlabošanas jautājumam, kā arī modernizācijas partnerības dialoga īstenošanas iespējām.

Šī būs Dombrovska un Medvedeva pirmā tikšanās.