Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Leļļu teātris jūnijā izrādīs iepriekšējā gadā skatītākās izrādes

Latvijas Leļļu teātris jūnijā repertuārā iekļaus izrādes, kas iemantoja lielu skatītāju interesi 2012.gadā. Vasaras sākumā teātrī būs iespēja noskatīties skatītāju iemīļotās izrādes «Joka pēc alfabēts», «Un atkal Pifs...», «Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta», kā arī vēl citas interesantas izrādes, sezonu jau tradicionāli noslēdzot ar izrādi «Skroderdienas Silmačos».

Jūnija sakumā Leļļu teātrī būs iespēja noskatīties pavisam jaunu izrādi «Sarkangalvīte», kas savu pirmizrādi piedzīvos tikai maijā. Šo izrādi veido režisors Valters Sīlis, kurš iecerējis parādīt dinamisku un aizraujošu stāstu par Sarkangalvīti, kas ietver ļoti būtisku tēmu - cik katra cilvēka dzīvē svarīga ir ziņkārība.

Vēl sezonas noslēguma repertuārā būs Ēriha Kestnera stāsts par dvīņu meitenīšu neticamo sastapšanos un spēju atkal apvienot ģimeni «Divas Lotiņas», būs skatāms zvēru detektīvs «Pīļu namiņa noslēpums» un arī izrādes pašiem mazākajiem - «Kā lauvēns draugu atrada», «Gudrais zobiņš» un «Viena maza turku pupa».

Turpinot tradīciju un savlaicīgi uzburot Jāņu atmosfēru, Leļļu teātris jūnijā izrādīs vienu no savdabīgākajiem iestudējumiem - «Skroderdienas Silmačos», kur jau zināmos «Silmaču» sētas personāžus atveidos lelles-dzīvnieki. Šī izrāde Latvijas Leļļu teātrī tika iestudēta 2007.gadā, un tā ir saņēmusi ne tikai «Spēlmaņu nakts» žūrijas specbalvu par «netradicionālu pieeju klasikas interpretācijai», bet arī lieliskas skatītāju atsauksmes.

  • Biļetes uz teātra izrādēm jūnijā var iegādāties «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās.