Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valmieras teātris ar trim izrādēm viesosies Liepājā

No 4.aprīļa līdz 7.aprīlim Valmieras drāmas teātris ar trim dažādiem iestudējumiem - «Emīls un Berlīnes zēni», «Līgava bez pūra» un «Bezkaunīgi veči» - viesosies Liepājas teātrī. Biļetes var iegādāties Liepājas teātra kasē (tālr. 634 22406, 26117999) un internetā: "bilesuparadize.lv".

  • Ceturtdien, 4.aprīlī plkst. 11.00 un 14.00 Valmieras teātris iepriecinās bērnus ar pazīstamā vācu rakstnieka Ēriha Kestnera darbu «Emīls un Berlīnes zēni» (rež. Varis Brasla).

Berlīnē sastopas puikas no atšķirīgiem sociālajiem slāņiem un ar dažādu dzīves pieredzi, bet tāpēc jau viņi nerisina nopietnas pieaugušo pasaules problēmas! Nebūt ne - Emīls no Neištates pilsētiņas, iebraucis Berlīnē un pa ceļam vilcienā apzagts, neuzdrīkstas meklēt policijas palīdzību, jo viņam ir savs «labo darbu» saraksts dzimtajā pilsētā. Tā vietā, lai nodarbinātu kārtības sargus, puika sapulcē ap sevi veselu detektīvu komandu, kas izseko un notver noslēpumainu kungu katliņcepurē un iekļūst pat preses slejās.

Lomās: Mārtiņš Meiers, Māris Bezmers, Ivo Martinsons, Oskars Morozovs, Aigars Apinis, Januss Johansons, Ilze Lieckalniņa, Vizma Kalme, Ilze Pukinska u.c.

  • 5.aprīlī plkst. 19.00 un 6.aprīlī plkst. 13.00 pēdējā režisora Oļģerta Krodera iestudētā izrāde «Līgava bez pūra».

Titullomu, līgavu, kam pūrā tikai pašas jaunība un skaistums, Larisu spēlē režisoram ļoti būtiska aktrise - Ieva Puķe. Šī ir otrā reize, kad O. Kroders iestudēja «Līgavu bez pūra». Pirmā bija Liepājas teātrī 1982.gadā ar Indru Briķi Larisas lomā.

«Lugā ir ļoti mūsdienīgs motīvs - varoņu pilnīgā pārliecība, ka nauda nosaka visu. Ļoti aplams pieņēmums, kas beigās daudzus arī iznīcina,» uzskata režisors.

Pārējās lomās: Dace Eversa, Ilze Pukinska, Krišjānis Salmiņš, Agris Māsēns, Imants Strads, Aigars Apinis, Rihards Jakovels vai Mārtiņš Lūsis, Juris Laviņš, Ģirts Rāviņš, Ivars Vanags, Regīna Devīte.

  • Savukārt 7.aprīlī plkst. 13.00 un 18.00 latviešu emigrācijas komēdija 2 cēlienos «Bezkaunīgie veči» (rež. Reinis Suhanovs, Jānis Znotiņš), kas vēsta par trīs latviešu vīriem, kuriem savulaik nācās pamest Latviju un kuri tagad vada savas vecumdienas Kalifornijā. Viņu vaļasprieki un attiecības, konflikti ar bērniem, kas uzsūkuši jaunās mītnes zemes ieražas un valodu, mēģinājumi saglabāt latvietību ļoti atgādina mūsdienu ekonomisko emigrantu dzīvi.

Lomās: Rihards Rudāks, Januss Johansons, Juris Laviņš, Oskars Morozovs, Skaidrīte Putniņa.