Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ievainota tūriste izdzīvo pēc sešām alā pavadītām dienām

Glābēji ASV izglābuši 23 gadus vecu tūristi, kura sešas dienas pavadīja aizsnigušā alā pilnīgā vientulībā.

Tūriste Mērija Ouvena brīnumainā kārtā palikusi dzīva.

Tiek vēstīts, ka nelaime notika kāpšanas laikā kalnā Oregonas štatā. Sieviete pastāstījusi, ka 1463 metru augstumā viņa nokļuva sniega lamatās.

«Es paklupu, ievainoju kāju un nevarēju turpināt ceļu. Patvēros aizsnigušā alā, jo bažījos par iespējamu lavīnu. Tur es paglābos arī no asā vēja,» pēc izglābšanas pastāstījusi sieviete.

Lai sasildītos, viņa centās iekurt uguni, taču pēc diennakts liesma nodzisa un sieviete bija spiesta atrasties tumsā un aukstumā.

Sākumā sieviete bija pārliecināta, ka tiks uzsākti viņas meklēšanas darbi, taču gāja dienas, bet no palīdzības nebija ne miņas.

Ceturtajā dienā sieviete ieraudzīja glābēju helikopteru. «Es biju ļoti priecīga par to, ka drīz redzēšu savus piederīgos, taču viss nebija tik vienkārši - neviens nedzirdēja manus kliedzienus,» sieviete pastāstīja, norādot, ka tā bija pirmā reize, kad viņa zaudēja cerību.

Viņa pastāstīja, ka sapnī ieraudzīja nepazīstamus ļaudis, kuri viņu atbalstīja un uzstāja, ka Lieldienas viņa sagaidīs kopā ar ģimeni. Galu galā sestajā dienā glābējiem izdevās atrast sievieti. Viņai bija apsaldētas kājas un viņa bijusi tuvu nāvei.

Sievietei sniegta medicīniskā palīdzība un viņa atklāja, ka ir ļoti grūti atteikties no cerības tad, kad «tevī ir tik daudz dzīvības».