Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija atklāj bruņotu laupīšanu sēriju Rīgas spēļu zālēs

Policijai izdevies atklāt bruņotu laupīšanu sēriju, kas martā tika veiktas vairākās spēļu zālēs Rīgā – rūpīgas izmeklēšanas laikā aizdomās par šo laupīšanu izdarīšanu policisti ir aizturējuši četru personu organizētu grupu.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis informēja portālu «Apollo», ka divas no laupīšanām izdarītas marta otrajā nedēļā - 7. un 8. martā tika aplaupītas spēļu zāles Brīvības un Ropažu ielā.

Šajos noziegumos laupītāji spēļu zāļu operatoriem piedraudēja ar nazi un pirmajā gadījumā pat pielietoja fizisku spēku. Par notikušajām laupīšanām Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki uzsāka izmeklēšanu.

Nākamajā nedēļā, 15.martā vēl viena līdzīga laupīšana notika Jelgavā – maskās tērpti laupītāji, piedraudot ar nazi un cirvi nolaupīja seifu kādā spēļu zālē Pērnavas ielā, taču četras dienas vēlāk, 19.martā Rīgā, Bauskas ielā ļaundari spēļu zāles darbiniekam piedraudēja ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu un nolaupīja naudu.

Kopā četrās laupīšanās uzbrucēji spēļu zālēm bija radījuši vairāk nekā 5000 latu zaudējumus, taču jaunas laupīšanas organizētajiem noziedzniekiem neizdevās veikt, jo viņiem uz pēdām jau bija VP Rīgas Kriminālpolicijas darbinieki, kuri 21.martā aizdomās par iepriekš minētajām laupīšanām aizturēja četras personas – 43 un 34 gadus vecus vīriešus un 32 un 36 gadus vecas sievietes.

Visas aizturētās personas jau agrāk ir tiesātas par līdzīgām noziedzīgām darbībām, un šobrīd visi aizturētie ir atzīti par aizdomās turētajiem. Abiem vīriešiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.