Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrava gatavs personīgi atvainoties policistam

Saeimas deputāts Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK) šodien parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē apliecināja, ka ir gatavs personīgi atvainoties policistam par 16.martā viņam veltītajiem izteikumiem.

Dombrava gan piebilda, ka viņam nav zināmi policista kontakti, tāpēc deputāts nezina, kā ar policistu sazināties.

Neatkarīgais deputāts Gunārs Rusiņš sēdes laikā norādīja, ka Dombravas vietā būtu pats personīgi policistam atvainojies. Tā kā nacionālās apvienības «Visu Latvijai»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK deputāts pauda gatavību to darīt, Rusiņš to izmantoja kā vienu no argumentiem, kāpēc balsojumā neatbalstīt to, ka Dombrava būtu pārkāpis deputātu ētikas kodeksu.

Dombrava šodien sēdē cita starpā norādīja, ka ir jau publiski atvainojies par savu rīcību.

Jau ziņots, ka dažādās interneta vietnēs pieejamos videomateriālos par 16.marta pasākumu redzams un dzirdams, ka Dombrava sacīja: «Atkāpies vai nestrādāsi!» policistam, kurš centās apturēt deputāta konfrontāciju ar līdzās notiekošā «Apvienības pret nacismu» rīkotā pasākuma dalībniekiem.

Dombrava ir atzinis, ka nelepojoties ar to, ko viņš «emocijās» pateicis policistam 16.marta leģionāru piemiņas pasākuma laikā pie Brīvības pieminekļa. Vienlaikus Dombrava uzsvēra, ka «Apvienības pret nacismu» rīcība pie Brīvības pieminekļa, skaļi atskaņojot mūziku un runas, bija latviešu leģionāru klaja zaimošana un tā netika novērsta.

Kā ziņots, Ētikas komisijas vairākums šodien balsojumā noraidīja priekšlikumu atzīt, ka deputāti Dombrava un Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK) ar savu rīcību 16.marta pasākumu laikā būtu pārkāpuši deputātu ētikas kodeksu.

Sūdzību par abiem deputātiem bija iesniedzis deputāts Nikolajs Kabanovs (SC).