Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 8. - 14. aprīlis

Nedēļas horoskops: 8. - 14. aprīlis

 • AUNS Šonedēļ priekšplānā izvērsīsies materiālas dabas jautājumi, to risināšana. Nav izslēgts, ka meklēsi iespējas piepelnīties un tev tas arī izdosies. Vēlams atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, sevišķi darba vietā. grūtības var sagādāt nespēja nodalīt darbu no privātās dzīves jomas. Kāds zīmes pārstāvis var nolemt pievērsties veselīgāka dzīvesveida piekopšanai.
 • VĒRSIS Šonedēļ darba vietā ātri vien ieņemsi līdera lomu, tādējādi pierādot sevi, savas spējas. Neuzspied līdzcilvēkiem savu viedokli, pat, ja tas šķiet vispareizākais. Kāds zīmes pārstāvis nolems, ka pienācis laiks veidot pašam savu privāto biznesu. Privātajā dzīves jomā vēlams atturēties no strīdiem, sevišķi par materiālas dabas jautājumiem. Brīvdienas tieksies baudīt komfortu, dzīves jautro pusi.
 • DVĪŅI Visnotaļ veiksmīga un panākumiem bagāta nedēļa. Lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Kā allaž tieksies pēc redzesloka paplašināšanas. Nav izslēgts, ka nolemsi uzsākt jaunus kursus, studijas. Iespējams, mīļotais cilvēks sagādās tev ne vienu vien pārsteigumu, par ko, protams, būsi sajūsmā. Vēlēsies palutināt savus vistuvākos līdzcilvēkus un tam nežēlosi nedz laiku nedz arī materiālos līdzekļus.
 • VĒZIS Kāds zīmes pārstāvis būs beidzot nobriedis kardinālām pārmaiņām savā ikdienas dzīves ritējumā. Gūsi atbalstu no saviem vistuvākajiem līdzcilvēkiem. Iespējams, uzstādīsi jaunus mērķus, uz kuriem tiekties, ne mirkli nestāvot uz vietas. Vēlams vairāk ieklausīties pieredzes bagātu cilvēku sniegtajos padomos un arī ņemt tos vērā. Brīvdienas veltīsi savām atvasītēm. Iespējamas negaidītas atkalredzēšanās.
 • LAUVA Šonedēļ vēlams vairāk ieklausīties savā sirds balsī un uzticēties tai, ne mirkli nešauboties par iznākumu. Neļauj citiem ietekmēt tavu dzīvi un lēmumus. Nedēļas vidū centies būt vērīgāks, strādājot ar visa veida dokumentāciju. Tieksies pēc novitātēm savā ikdienā. Sirdī brīvie Lauvas meklēs iespējas iepazīties, veidot jaunas attiecības. Esi piesardzīgs vadot automašīnu, sevišķi diennakts tumšajā laikā!
 • JAUNAVA Iespējams, šonedēļ ne reizi vien nāksies pievērsties ģimenes problēmu risināšanai. Nav izslēgts, ka tieši tev būs jāuzņemas rūpes par kādu no tuviniekiem. Daudz prātosi par savu dzīvi, nākotnes mērķiem. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vēlams vairāk iziet uz kompromisiem un atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām. Nedēļas beigās tevi sagaidīs visnotaļ patīkams pārsteigums no radinieku puses.
 • SVARI Šonedēļ vēlams kārtīgi saplānot darāmos darbus, lai visu paveiktu laikus un nenāktos kaut ko lieki iekavēt. Kāds zīmes pārstāvis sastaps savu garīgo skolotāju. Kopumā tevi aizraus netradicionālas tematikas. Nav izslēgts, ka nolemsi apmeklēt kādus kursus vai semināru. Daiļā dzimuma pārstāves lielu uzmanību pievērsis skaistumkopšanai. Brīvdienas pavadīsi izklaidējoties pēc pilnas programmas.
 • SKORPIONS Visnotaļ veiksmīgs laiks, sevišķi jau tiem zīmes pārstāvjiem, kas nesen uzsākuši attiecības. Tevī valdīs īsts romantiķa gars, tieksies pārsteigt savu izredzēto. Darba jomā novitātes nav gaidāmas. Iespējams, ņemsi dalību kāda jauna projekta izveidē. Šonedēļ nebūtu vēlams aktīvi pievērsties sportiskām aktivitātēm. Brīvdienas ieteicams pavadīt mierīgā gaisotnē.
 • STRĒLNIEKS Nedēļas pirmās dienas paies kā pa mākoņiem. Tev būs pagrūti koncentrēties darba jautājumu risināšanai, prātā valdīs pilnīgs haoss. Vēlams piedomāt vairāk pie tā kā pasniedz sevi plašākam sabiedrības lokam. Pārrunas ar priekšniecību atcel uz vēlāku laiku. Tevi šonedēļ pastiprinātāki aizraus garīgas tēmas, varbūt meklēsi kādu līdzīgi domājošos, lai varētu izteikt savu viedokli, padiskutēt par dzīves jēgu.
 • MEŽĀZIS Kā allaž pierādīsi sevi kā vislabāko un spējīgāko darbinieku. Iespējams, strauji kāpsies augstāk pa karjeras kāpnēm. Priekšniecība tevi paslavēs ne reizi vien, kas arī tev pašam liks sajusties īpašākam. Kāds Mežāzis nolems uzsākt pats savu privāto biznesu. Katru brīvo brīdi tieksies veltīt savai ģimenei, mīļotajam cilvēkam. Brīvdienās labprāt saimniekosi pa māju, veiksi kārotās pārmaiņas interjerā.
 • ŪDENSVĪRS Šonedēļ vēlams vairāk pievērsties darbu plānošanai. Neuzņemies pārlieku daudz uz saviem pleciem, sevišķi, ja zini, ka laikus visu paveikt nepaspēsi. Diemžēl ne reizi vien galvassāpes var sagādāt tehniskas dabas jautājumi, to risināšana. Svarīga būs spēja noticēt saviem spēkiem un nepadoties, neskatoties uz sarežģījumiem, ar kuriem vari saskarties. Privātajā dzīvē nekādi nespēsi paciest ierobežojumus.
 • ZIVIS Šī solās būt visnotaļ aktīva un notikumiem bagāta nedēļa. Nav izslēgti dažādi braucieni, iespējams, arī ārpus dzimtenes robežām. Priecāsies apvienot lietderīgo ar patīkamo. Darba nedēļas izskaņā iespējami dažādi konflikti, strīdus situācijas tieši darbā. Tieksies pēc mīļotā cilvēka atbalsta un sapratnes. Sestdien, svētdien nolemsi pavadīt laiku mierīgā gaisotnē, varbūt palasot kādu grāmatu.