Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vidzemes Mūzikas un kultūras centra būvniecība rit pilnā sparā

Joprojām pilnā sparā turpinās Vidzemes Mūzikas un kultūras centra būvniecības darbi Cēsīs. Būvnieki informē, ka jau nākošajā nedēļā sāksies juma konstrukciju montāža pašai koncertzālei, portālu «Apollo» informēja Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste Ance Saulīte.

Lai pilnvērtīgi varētu veikt iekšējās apdares darbus, celtnieki šobrīd gaida siltāku laiku, savukārt, iekšējo inženiertīklu izbūve objektā jau ir veikta.

Kā jau esam informējuši, lai uzbūvētu Vidzemes Mūzikas un kultūras centru, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12, Cēsu novada pašvaldība īsteno projektu, saņemot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu no divām aktivitātēm – 3.4.3.1. «Nacionālas un reģionālas nozīmes daudzfunkcionālo centru izveide» un 3.6.1.1. «Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai».