Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Visockis būs «Vienotības» Jūrmalas mēra amata kandidāts gaidāmajās vēlēšanās

Trešdien ievēlētais Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Juris Visockis (V) piedalīsies gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās 1.jūnijā kā partijas «Vienotība» saraksta līderis, tādējādi pretendējot uz Jūrmalas mēra krēslu arī pēc diviem mēnešiem.

Kā ziņots, Visockis izvēlēts par Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju trešdien, 3.aprīlī, nepilnus divus mēnešus pirms vēlēšanām. Iepriekšējais Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS) šajā krēslā noturējās pusotru gadu, taču otrdien, 2.aprīlī, domes deputāti nobalsoja par viņa atbrīvošanu no šī amata, jo uzskatīja, ka Truksnis izvērsis pārmērīgu pašreklāmu par nodokļu maksātāju naudu.

Visockis, kurš šodien aizvadījis otro dienu Jūrmalas mēra statusā, aģentūrai LETA sacīja, ka jaunajā amatā jūtas labi un «viss būs kārtībā».

Visocka pirmais un svarīgākais uzdevums būšot vispirms nomierināt esošo situāciju domē un pilsētā, kas izveidojusies saistībā ar gaidāmajām vēlēšanām.

Jaunievēlētais Jūrmalas mērs arī norādīja, ka vajadzētu noasfaltēt Ventspils šoseju, taču uzreiz pēc tam atzina, ka divi mēneši ir pārāk īss laiks, lai pieņemtu stratēģiskus lēmumus, īstenotu apjomīgus projektus un panāktu būtiskas izmaiņas.

Tāpēc Visockis tuvāko divu mēnešu laikā plāno turpināt pašvaldībā iesākto un risināt pilsētai svarīgus jautājumus, kas palikuši novārtā, piemēram, palīdzēt iedzīvotājiem, kam joprojām nav pieslēguma ūdensvadam un kanalizācijai. Darāmo darbu sarakstā ir arī bedru lāpīšana, pludmales sagatavošana vasaras sezonai, sabiedriskā transporta pieturu sakārtošana «un citi elementāri jautājumi».