«Traktor» uzvar septītajā spēlē, Dārziņam sezona beigusies

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences fināla septītajā spēlē pie uzvaras tika Čeļabinskas «Traktor» hokejisti.

«Traktor» komanda izbraukumā ar rezultātu 2:1 uzvarēja Kazaņas «Ak Bars», iekļūstot Gagarina kausa finālā. Visā sērijā Čeļabinskas komanda bija pārāka ar 4-3.

Pirmais periods pagāja bez vārtu guvuma, bet 1:0 tika panākts otrās trešdaļas vidū, kad vairākumā precīzs bija Vladimirs Antipovs.

Mača 55. minūtē Janne Pesonens no vārtu priekšās rezultātu izlīdzināja, bet 30 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām pēc lieliskas piespēles baltkrievu uzbrucējs Andrejs Kosticins atnesa uzvaru «Traktor» klubam.

Latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš spēlei nebija pieteikts.

KHL Gagarina kausa izcīņas finālā cīnīsies Maskavas «Dinamo» un «Traktor» komandas. Pirmā spēle tiks aizvadīta 7. aprīlī Maskavā.