Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

900 zirgspēku «Evo» mērojas spēkos ar diviem tūnētiem «Lamborghini»

«Mitsubishi Evo X» neapšaubāmi ir lielisks sacīkšu automobilis, taču kādam ASV auto entuziastam ir izdevies no standarta 2,0 litru turbo dzinēja «izspiest» 900 zirgspēku jaudu.

Uz naksnīgajām Teksasas šosejām jaudīgā «Evo X» īpašnieks pamanīja divus «Lamborghini» vadītājus un nolēma ar tiem pamēroties spēkiem. Sākotnēji tūnēto «Lamborghini» saimnieki jutās aizvainoti, ka ar viņiem grib sacensties parasts «Mitsubishi Evo X», taču drīz vien tika pārliecināti iesaistīties nelielās ielu sacensībās.

Zaļā «Lamborghini» autovadītājs savu Itālijas sporta automobili ir uzlabojis līdz 1250 zirgspēku jaudai, savukārt melnais «Lamborghini» attīsta 1100 zirgspēku jaudu.

Liels bija zaļā «Lamborghini» pārsteigums, kad viņu «izpogāja» «Evo X». Vaina zaudējuma tika novelta uz bojātu transmisiju. Otram «Lamborghini» izdevās pārliecinoši pieveikt 900 zirgspēku jaudīgo «Mitsubishi», taču tā vietā, lai lielītos abi Lamborghini vadītāji izteica pelnītu uzslavu.