Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cēsu novada Vaives pagastā uzlabos notekūdeņu attīrīšanas sistēmu

Piektdien, 5. aprīlī tika noslēgti līgumi ar atklāta konkursa «Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (turpmāk NAI) rekonstrukcija Krīvu un Rīdzenes ciemos, Vaives pagastā, Cēsu novadā, projektēšana un būvniecība» iepirkuma uzvarētājiem. Ar SIA «Drafts VD» pašvaldība vienojās par Rīdzenes ciema esošo NAI rekonstrukciju, ar SIA «Lakalme» - par Krīvu NAI rekonstrukciju, portālu «Apollo» informēja Cēsu novada pašvaldības Projektu un vides speciāliste Inta Ādamsone

Līgumi tika noslēgti ERAF aktivitātes «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000» ietvaros par projekta «Cēsu novada Vaives pagasta Rīdzenes ciema ūdenssaimniecības attīstība» un projekta «Cēsu novada Vaives pagasta Krīvu ciema ūdenssaimniecības attīstība» īstenošanai.

Līgumu ieviešanas rezultātā 2013. gada rudenī Vaives pagasta Krīvu un Rīdzenes ciemos paredzēts sasniegt normatīvajiem aktiem atbilstošu notekūdeņu attīrīšanu.

Abu ciemu ūdensapgādes sakārtošanas darbi projektu ietvaros ietver ne tikai NAI rekonstrukciju, bet arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukciju un paplašināšanu, kā ari ūdensgūtņu sakārtošanu. Paredzams, ka visi darbi tiks veikti vasaras sezonā.

Vaives pagasta Krīvu un Rīdzenes ciemu ūdensapgādes sakārtošanas darbu kopējās izmaksas ir plānotas 460103,48 LVL. Projekta (identifikācijas Nr. CNP/ 2012/76 ERAF) attiecināmās izmaksas ir 377134 LVL, no kuriem Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums ir 320563,9 LVL, pašvaldības finansējums 56570,1 LVL. Pārējā kopējo izmaksu daļa (82969,48 LVL) ir pievienotās vērtības nodoklis, ko sedz pašvaldība.