Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienestus kājās saceļ ar savādu vielu piesūcināts skolas kontroldarbs

Pagājušajā naktī dienestus kājās sacēla kāda skolēna rakstīts kontroldarbs, kas bija piesūcināts ar savādu, smakojošu vielu - skolotājas dēls to aiznesa uz Jēkabpils policijas iecirkni, lūdzot pārbaudīt, vai viela nav bīstama, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Pēc sākotnējās VUGD informācijas, skolotāja bija paņēmusi uz mājām labot skolēnu kontroldarbus. Atklājās, ka viens no tiem piesūcināts ar savādu, smakojošu vielu, no kuras skolotājai bija palicis slikti.

Aizdomās, ka viela varētu būt bīstama, skolotājas dēls kontroldarba lapu nogādāja policijas iecirknī.

Uz Jēkabpils policijas iecirkni, kurā atradās seši darbinieki, tika izsaukts VUGD, kurš savukārt sūtīja speciāli aprīkotu automašīnu no materiālajām rezervēm, tika izsaukti arī zemessardzes speciālisti, kas strādā ar ķīmiski bīstamām vielām.

Pārbaudē atklājās, ka viela nav bīstama.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 39 izsaukumus, no kuriem 23 bija ugunsgrēki, 14 - glābšanas darbi, bet divi izrādījās maldinājumi. Ugunsdzēsēji dzēsuši arī četrus kūlas ugunsgrēkus.