Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Internetā Dziesmu svētku sešas biļetes jau pārdod par 600 latiem

Portālā «ss.lv» parādījies liels skaits sludinājumu, kuros cilvēki vēlas nopirkt biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem.

Tikai vienā no sludinājumiem patlaban tiek piedāvāts iegādāties biļetes. Pārdevējs sešas biļetes uz Noslēguma koncertu vēlas notirgot par 600 latiem.

Pārsvarā cilvēki vēlas apmeklēt svētku Noslēguma koncertu, uz kuru publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes tika izpirktas divu stundu laikā. Tāpat cilvēki vēlas uzreiz iegādāties lielāku skaitu biļešu.

«Svētku rīkotājs Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina iedzīvotājus neiegādāties biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem ārpus oficiālā biļešu izplatītāja «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietām. Pastāv varbūtība, ka iegādāsieties viltotas biļetes, kuras neakceptē biļešu elektroniskie lasītāji biļešu norišu vietās, un svētku rīkotāji diemžēl nevarēs garantēt it kā nopirkto vietu pasākumā. Svētku rīkotāji aicina informēt par visiem aizdomīgajiem negodīgajiem darījumiem ar svētku biļetēm pa e-apstu info@dziesmusvetki.lv,» akcentē Latvijas Nacionālās kultūras centra direktore Dace Melbārde.

Kā ziņots, šodien visā Latvijā no plkst.11 «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem, taču jau vairākas stundas pirms biļešu tirdzniecības sākuma daudzviet veidojās rindas, cilvēki pēc biļetēm stāvējuši pat naktī.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Latvijā notiks no 2013.gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Svētku galvenais vēstījums ir «Gaisma līgo Latvijā».

Svētku nedēļā notiks 62 pasākumi, no kuriem lielākā daļa būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Esplanādē un Doma laukumā. Savukārt 1. maijā publiskā tirdzniecībā tiks nodotas iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes.