Šveices hokejisti vēlreiz uzvar Krieviju

Gatavojoties pasaules čempionātam hokejā, otro pārbaudes spēli savā starpā aizvadīja Šveices un Krievijas izlases, vēsta Šveices laikraksts «Blick».

Tāpat kā dienu iepriekš, arī otrajā mačā Vintertūrā pie panākuma tika laukuma saimnieki, izcīnot uzvaru ar 4:3.

Pēc pirmās trešdaļas bija neizšķirts 1:1, otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet mača noslēdzošajā periodā mājinieki guva trīs vārtus, bet krievi atbildēja ar diviem precīziem metieniem.

Tikmēr citā mačā baltkrievi vēlreiz uzvarēja Vāciju (4:2), bet Kazahstāna ar 2:1 atkārtoti pārspēja austriešus.