Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izpirkti 87% no Dziesmu un deju svētku biļetēm

Līdz šīs dienas plkst.15 uz XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem ir iegādātas 45 656 biļetes, bet telefoniski rezervētas 5996 biļetes, kas kopā sastāda 87% no kopējā biļešu skaita, kas ir pieejamas publiskā tirdzniecībā, aģentūru LETA informēja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Publiskā tirdzniecībā 6.aprīlī tika nodotas 58 000 biļešu uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem. Pēc pirmās biļešu pārdošanas dienas tirdzniecībā palikuši 13% biļešu. Interneta veikalā «www.bilesuparadize.lv» 6.aprīlī tika pārdoti 32% no kopējā publiskai tirdzniecībai nodoto biļešu skaita.

Patlaban ir pieejamas biļetes uz Tautas tērpu skati, tautas mūzikas koncertu «Raksti», vokāli simfoniskās mūzikas koncertu «Arēnā Rīga», kokļu ansambļu koncertu, Saieta nama pasākumiem un vietas Dziesmu un deju svētku gājiena īpašajās tribīnēs.

Svētku rīkotāji aicina iedzīvotājus neiegādāties biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem ārpus oficiālā biļešu izplatītāja «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietām, jo pastāv varbūtība, ka var iegādāties viltotas biļetes, kuras neakceptē biļešu elektroniskie lasītāji svētku norišu vietās, un svētku rīkotāji diemžēl nevarēs garantēt it kā nopirkto vietu pasākumā.

Kā ziņots, vakar, pirmajā biļešu tirdzniecības dienā, uz Dziesmu un deju svētkiem (līdz plkst.20) bija nopirkti 86% no kopējā biļešu skaita, kas ir pieejamas publiskā tirdzniecībā. Divu stundu laikā kopš tirdzniecības sākuma tika izpirktas visas publiskajā tirdzniecībā pieejamās biļetes uz Noslēguma koncertu un diviem Deju lieluzveduma koncertiem.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Latvijā notiks no 2013.gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Svētku galvenais vēstījums ir «Gaisma līgo Latvijā».

Svētku nedēļā notiks 62 pasākumi, no kuriem lielākā daļa būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Esplanādē un Doma laukumā. Savukārt 1. maijā publiskā tirdzniecībā tiks nodotas iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes.