Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Žanis Peiners: Vēlos spēlēt augstākā līmenī, veselība to atļauj

Latvijas basketbola kluba «Latvijas Universitāte» spēlētājs Žanis Peiners intervijā «Apollo» sacīja, ka nākamgad vēlētos izmēģināt spēkus augstākā līmenī.

Peiners tiek uzskatīts par vienu no talantīgākajiem latviešu basketbolistiem, taču veselības problēmas viņam neļauj spēlēt augstākajā līmenī. Tiesa gan, tagad pats spēlētājs jau norāda, ka situācija mainījusies un viņš labprāt spēlētu nopietnākā līmenī.

«Uzskatu, ka šobrīd esmu tur, kur man jābūt, bet nākamgad centīšos spert nākamo soli un pamēģināt spēlēt kaut kur augstāk. Pie LU man jau trīs gadi nospēlēti un šovasar iegūšu bakalaura grādu,» izteicies Peiners.

«Nezinu, kur tieši es varētu nokļūt, kaut kādi varianti parādās, bet man jāmēģina sevi vēl apliecināt un ielekt pēdējā vilcienā,» teic Žanis.

Iespējams, Peiners savu potenciālu būtu jau realizējis agrāk, kad iekļuva jauniešu izlasēs un parakstīja līgumu ar «VEF Rīga», taču regulārie sirds pārsitieni neļāva trenēties profesionāli un par basketbolista veselību satraucās arī kluba vadība.

«Bija pārbaudes un ārsti pateica, ka spēlēt nav ieteicams, bet slodzes vajag samazināt līdz 50-60 procentiem. Tobrīd «VEF Rīga» ģenerālmenedžeris bija Valdis Valters un viņš pateica, ka baidās uzņemties atbildību, tādēļ labāk, lai mācos. Mēģināju tikt vēlāk «Barons» rindās, kad to trenēja Uvis Helmanis. Arī viņš sabijās par manu veselības stāvokli, kad uzzināja par manām problēmām. Notrenējos nedēļu, bet, acīmredzot, klubs baidījās uzņemties atbildību,» notikumus pirms vairākiem gadiem atceras Peiners.

P.S. Jau tuvākajā laikā «Apollo» lasītājiem piedāvāsim pilnu sarunu ar vienu no talantīgākajiem Latvijas basketbolistiem, kurš pastāstīs par pēdējiem gadiem basketbolā un mērķiem, kuri saistīti arī ar Latvijas izlasi.