Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tuvojas Raimonda Paula kora mūzikas koncerts «Tu esi Latvija»

Šī gada 11. aprīlī, plkst. 19.00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, notiks Raimonda Paula kora mūzikas koncerts «Tu esi Latvija». Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes jauktais koris «Aura» un Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauktais koris diriģenta Edgara Vītola vadībā kopā ar maestro Raimondu Paulu pie klavierēm izpildīs gan jaunas, gan sabiedrībā zināmas patriotiska rakstura dziesmas. Koncerta skanējumu papildinās arī instrumentālā grupa un solisti.

Gatavojoties diviem svarīgiem šī gada notikumiem – XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem, kā arī Latvijas Republikas Proklamēšanas 95. gadadienai, koncerta programmā iekļautas tās Raimonda Paula kora dziesmas, kuru vārdos un melodijās pausta godbijība un lepnums par savu zemi un tautu. Pirmoreiz ar pavadījumu tiks atskaņots īpašs dziesmu cikls – «Dziesmas par Latvijas upēm», kurā ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem tiks apdziedātās Latvijas skaistākās upes. Savukārt koncerta otrajā daļā klausītājus priecēs pazīstamas un sirsnīgi patriotiskas dziesmas ar Jāņa Petera, Māra Čaklā un Guntara Rača vārdiem.

  • Laipni gaidīti visi interesenti, ieeja koncertā bez maksas!